Organizujemy imprezy firmowe i integracyjne w Krakowie i całej Polsce

Organizujemy Imprezy Firmowe i Integracyjne w Krakowie

Imprezy integracyjne Kraków

Jesteśmy firmą eventową, która wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich firm, chcących zadbać o morale swoich pracowników, a co za tym idzie – poprawić ich efektywność działania. Organizujemy imprezy firmowe, które są dzisiaj najlepszym narzędziem do zintegrowania pracowników, poprawienia ich relacji z kierownictwem i zwiększenia lojalności w stosunku do firmy, w której pracują. Nie boimy się niestandardowych rozwiązań i często puszczamy wodze fantazji, organizując najbardziej spektakularne i niezapomniane wyjazdy integracyjne!

DLACZEGO IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM SĄ TAK WAŻNE?

Dla każdej firmy kluczową kwestią jest zaangażowanie pracowników oraz ich dobra współpraca. Tylko dzięki zgranemu zespołowi, który chętnie dąży do realizacji swoich celów można osiągnąć sukces. Stąd też w ostatnich latach ogromna popularność imprez firmowych, które pełnią kluczową rolę w strategii motywacyjnej pracowników. Z jednej strony są dla nich wspaniałą nagrodą za poświęcenie w pracy i dzięki nim zatrudnieni czują się docenieni. Z drugiej zaś są narzędziem w rękach firm, które wykorzystywane jest do tworzenia wysokiego poziomu komunikacji, dobrych relacji ze współpracownikami i zarządem, czy właśnie motywowania zatrudnionych.

Zadania wykonywane w grupie jednoczą uczestników, uczą wspólnego logicznego myślenia i motywują do wykonania zadania do końca, aż do zamierzonego celu. Poprawiają również komunikacje wewnątrz zespołu. Praca w zespole, walka do końca i pokonywanie własnych słabości mogą złożyć się na sukces. Specjalnie przygotowane przez nas scenariusze mają za zadanie zintegrować zespół pracowników w firmie, co przekłada się świetnie na zyski.

TWOI PRACOWNICY POKOCHAJĄ NASZE WYJAZDY INTEGRACYJNE

PROPONUJEMY NASZE AUTORSKIE SCENARIUSZE:

 • Rekrutacja do Gangu
 • Będkowski skarb & casino
 • Budowa akweduktu
 • Ratowniczy duch Doliny Będkowskiej
 • Trzy-poziomowa gra komputerowa
 • Pokonać żywioły
 • Interaktywne przedstawienia mikołajowe

Scenariusze te realizowane są w Krakowie i innych miejscowościach w Polsce, na terenie całego kraju. Wybieramy wyłącznie atrakcyjne pod kątem turystycznym miejsca, które pozwalają na aktywność, rywalizację oraz dobrą zabawę. W radosnej atmosferze i przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników.

camera

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ


Kiedy imprezy firmowe można uznać za udane?

 • Gdy są zorganizowane od początku do końca i gdy każdy ich element jest dokładnie zaplanowany – od tego jesteśmy my, a Ty i Twoi pracownicy możecie liczyć na moc atrakcji.

 • Gdy są interesujące i nie ma w trakcie ich trwania nawet minuty nudy. W naszych scenariuszach ujęliśmy wyłącznie to, co jest ciekawe, zajmujące, przyjemne, smaczne, motywujące i satysfakcjonujące.

 • Gdy wyjazdy integracyjne są skuteczne w tworzeniu dobrych relacji między uczestnikami i pozwalają na zdrową rywalizację. Taką, w przypadku której nie dochodzi do smutków i zażaleń.

 • Gdy są zróżnicowane i niezależnie od tego, które wybierzesz, zaskoczą zarówno Ciebie, jak i Twoich pracowników!

Dlaczego warto postawić właśnie na nasze imprezy integracyjne?

Przede wszystkim dlatego, że mamy doświadczenie w organizowaniu eventów i wiemy czego potrzebują nasi Klienci. Wiemy jak wyglądają udane wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe, a nasi organizatorzy cały czas szukają nowych pomysłów – również tych całkowicie niebanalnych. Co więcej – jesteśmy elastyczni, więc w pełni dostosowujemy przebieg eventu do Twoich potrzeb. Nie pasuje Ci jakiś element scenariusza? To żaden problem! Wystarczy zasugerować nam chęć zmiany, aby niechciany element zastąpić lepszym.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej i mieć pewność, że impreza firmowa w Krakowie lub innym miejscu w Polsce będzie udana – skontaktuj się z nami!